Пропонуємо виготовлення нагород

Пропонуємо виготовлення нагород

Компанія "Горант" пропонує виготовлення нагород з металу. Така нагорода виглядає урочисто й презентабельно, і працівник, якому буде вручена така нагорода, відчує, що він - важлива ланка в структурі компанії. Кожна компанія, яка цінує своїх працівників та їх працю, розуміє правильність виготовлення нагород з металу.

Виготовлення нагород компанією "Горант" представлене у широкому асортименті. Виготовлення нагород може здійснюватися як за встановленими зразками, так і за індивідуальними макетами.

Підприємство здійснює виготовлення наступних нагород:

- нагрудні знаки та ордени;
- дипломи та сертифікати;
- призи;
- медалі.

При виготовленні нагород можливо покриття металу під золото або срібло. Що б зробити зовнішній вигляд кінцевого виробу більш презентабельним, можна використовувати інкрустацію камінням.

При зображенні на нагороді логотипу компанії, "Горант" використовує високоякісні емалі, за допомогою яких можна здійснити навіть найсміливіші бажання замовника щодо кольору виробу. При виготовленні нагород підприємство пропонує додаткову послугу, яка дозволяє надати нагородам благородного вигляду, а саме - гарна та оригінальна упаковка. Також нагороди можуть розміщуватися в рамочки або під скло.

При виготовленні нагород досвідчені майстри компанії використовують усі новітні технології, що відомі в світі - штампування, лиття, фототравлення, шовкографію, офсет, сублімацію. Лише в компанії "Горант" Ви можете замовити виготовлення нагород - орденів, медалей та ін. на будь-який смак і гаманець.

Щоб замовити виготовлення нагород - орденів, медалей, значків, плакеток та іншої подарунково-сувенірної продукції, звертайтеся в ТОВ "Горант" за тел.: (044) 592-71-71, (044) 257-70-49 або e-mail: gorant@mail.ru

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Реклама

Пропонуємо виготовити подарункові ордена і медалі

Пропонуємо виготовити подарункові ордена і медалі

14.03.2012

Компанія "Горант" виготовляє подарункові ордени і медалі з металу. Виготовлення орденів і медалей - справжнє мистецтво, втілене в металі. Технічні можливості та професіоналізм фахівц…

Тип: продам

 
 
Виготовимо нагрудні знаки

Виготовимо нагрудні знаки

14.03.2012

Компанія "Горант" виготовляє нагрудні знаки з металу. Виготовлення нагрудних знаків - це мистецтво, яке втілюється в металі. Технічні можливості та професіоналізм фахівців компанії…

Тип: продам

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create